Sporteredmények 2017/2018. tanévben

 
 

SPORTEREDMÉNYEK KERÜLETI VERSENYEKEN

Váltófutás csapatbajnokság

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda diákolimpia: I. kcs.    6X50 m

Erdős Vilmos, Fehérdi Kolos, Fige Péter, Marton Ármin, Séra Koppány, Szontágh Álmos

3. helyezés

Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: I. kcs.    6X50 m

Balaskó Bianka, Bertalan Boglárka, Kondorosi Zsófia, Molnár Csenge, Oláh Dominika, Telek Zita

5. helyezés

Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: II. kcs.    6X60 m

Czikorai Dániel, Draskovits Dénes, Galyas Dániel, Heincz Levente, Vitályos Viktor,
Vörös Benjamin

2. helyezés

Gyula Ferenc, Homér Nóra, Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: II. kcs.    6X60 m

Halász Lili, Novothny Petra, Sasvári Sára, Takáts Gerda, Turai Regina, Tuska Cecília

5. helyezés

Gyula Ferenc, Homér Nóra, Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: III. kcs.    4X100 m

Cseresnyés Bence, Gera Olivér, Lóki Patrik, Vitályos Bence

1. helyezés

Homér Nóra, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: III. kcs.    4X100 m

Németh Aisa, Mile Míra, Novák Petra, Vincze Réka

6. helyezés

László Tivadar

Újbuda diákolimpia: IV. kcs.    6X200 m

Bendik Kristóf, Csörgő András, Langmár Dominik, Rácz Balázs, Sándor Bence, Shiwkhil Qaisz

7. helyezés

László Tivadar

Újbuda diákolimpia: IV. kcs.    6X200 m

Al-Khasawneh Sofia, Enwer Rima, Frei Fanni, László Karolina, Stich Adrienn, Szegletes Kitti

3. helyezés

Kenéz Lívia

Asztalitenisz

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia III. kcs. lányok

Tarr Hajnalka 6. c

4. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. lányok

Eperjesi Viktória 5. d

5. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. lányok

Simon Borbála 5. d

6. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Tancz János 6. b

1. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Wagner Vilmos 6. c

2. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Ninausz Áron 6. c

5. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Szilas Gergő 5. a

9. helyezés

Gyula Ferenc

 
Share