Sporteredmények 2017/2018. tanévben

 

SPORTEREDMÉNYEK KERÜLETI VERSENYEKEN

Váltófutás csapatbajnokság

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda diákolimpia: I. kcs.    6X50 m

Erdős Vilmos, Fehérdi Kolos, Fige Péter, Marton Ármin, Séra Koppány, Szontágh Álmos

3. helyezés

Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: I. kcs.    6X50 m

Balaskó Bianka, Bertalan Boglárka, Kondorosi Zsófia, Molnár Csenge, Oláh Dominika, Telek Zita

5. helyezés

Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: II. kcs.    6X60 m

Czikorai Dániel, Draskovits Dénes, Galyas Dániel, Heincz Levente, Vitályos Viktor,
Vörös Benjamin

2. helyezés

Gyula Ferenc, Homér Nóra, Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: II. kcs.    6X60 m

Halász Lili, Novothny Petra, Sasvári Sára, Takáts Gerda, Turai Regina, Tuska Cecília

5. helyezés

Gyula Ferenc, Homér Nóra, Kenéz Lívia, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: III. kcs.    4X100 m

Cseresnyés Bence, Gera Olivér, Lóki Patrik, Vitályos Bence

1. helyezés

Homér Nóra, László Tivadar

Újbuda diákolimpia: III. kcs.    4X100 m

Németh Aisa, Mile Míra, Novák Petra, Vincze Réka

6. helyezés

László Tivadar

Újbuda diákolimpia: IV. kcs.    6X200 m

Bendik Kristóf, Csörgő András, Langmár Dominik, Rácz Balázs, Sándor Bence, Shiwkhil Qaisz

7. helyezés

László Tivadar

Újbuda diákolimpia: IV. kcs.    6X200 m

Al-Khasawneh Sofia, Enwer Rima, Frei Fanni, László Karolina, Stich Adrienn, Szegletes Kitti

3. helyezés

Kenéz Lívia

Asztalitenisz

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia III. kcs. lányok

Tarr Hajnalka 6. c

4. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. lányok

Eperjesi Viktória 5. d

5. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. lányok

Simon Borbála 5. d

6. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Tancz János 6. b

1. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Wagner Vilmos 6. c

2. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Ninausz Áron 6. c

5. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. fiúk

Szilas Gergő 5. a

9. helyezés

Gyula Ferenc

Úszás

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia I-II. kcs. gyorsúszás

Mess Milán 4. c

16. helyezés

Kenéz Lívia

Újbuda Diákolimpia I-II. kcs. gyorsúszás

Cserfalvi Eszter 3. b

17. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia I-II. kcs. mellúszás

Vida Áron 4. d

12. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia I-II. kcs. mellúszás

Csurdi Csenge 3. c

15. helyezés

Gyula Ferenc

Újbuda Diákolimpia III. kcs. gyorsúszás

Cseresnyés Bence 6. a

2. helyezés

László Tivadar

Újbuda Diákolimpia III. kcs. gyorsúszás

Komjáti Dávid 6. a

12. helyezés

László Tivadar

Újbuda Diákolimpia III. kcs. gyorsúszás

Szontágh Ágoston 6. b

14. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. hátúszás

Fricsfalusi Dóra 5. a

8. helyezés

Gyula Ferenc

Újbuda Diákolimpia III. kcs. mellúszás

László Balázs 6. b

13. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia III. kcs. mellúszás

Bihari Izabella 5. b

11. helyezés

László Tivadar

Újbuda Diákolimpia III. kcs. mellúszás

Botykai Nóra 5. a

15. helyezés

Gyula Ferenc

Röplabda

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Röpsuli torna

Manó csapat

Bükszegi Tamara, Herczeg Fanni, Kemecsi Nóra, Sasvári Luca, Telek Zita, Végh Dorka

2. helyezés

Homér Nóra

Röpsuli torna

Szupermini csapat

Kozma Imola, Petrás Boglárka, Révbíró Zita, Sumits Lili

1. helyezés

Homér Nóra

Újbuda diákolimpia: III. kcs.   

Kovács Johanna, Kozma Imola, Petrás Boglárka, Rácz Hanna, Révbíró Zita, Sasvári Sára, Sumits Lili, Tarr Hajnalka, Végh Virág

2. helyezés

Homér Nóra

Újbuda diákolimpia: III. kcs.   

Blaskovits Márk, Draskovits Dénes, Gera Olivér, Herczeg Dániel, Nagy Máté, Szilas Gergő,

3. helyezés

Gyula Ferenc

Újbuda diákolimpia: IV. kcs.   

Biró Kinga, Brodorits Léna, Csabai Réka, Csorba Laura, Emwer Rima, Kemecsi Zsófia, Kovács Johanna, Tarr Hajnalka, Tüske Boglárka, Vecseri Réka

4. helyezés

Homér Nóra

Sakk

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia I. kcs. egyéni verseny

Tajti Nándor 3. c

4. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia II. kcs. egyéni verseny

Varga Dániel Botond

4. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia II. kcs. egyéni verseny

Novothny Petra 3. a

2. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia II. kcs. egyéni verseny

Sasvári Sára 5. d

3. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia II. kcs. egyéni verseny

Fricsfalusi Dóra 5. a

5. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia II. kcs. egyéni verseny

Charaf Ádám 4. d

6. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia III. kcs. egyéni verseny

Ni Guidong   

2. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia III. kcs. egyéni verseny

Bóta Lilien 6. c

2. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia III. kcs. egyéni verseny

Ménesi Gizella 6. c

3. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia III. kcs. egyéni verseny

Vörös Laimdota 7. c

6. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia IV. kcs. egyéni verseny

Kertes Péter 7. a

6. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia IV. kcs. egyéni verseny

Domaniczky Lilla 8. a

2. helyezés

 

Budapesti diákolimpia I-II. kcs. csapatverseny lányok

Fricsfalusi Dóra, Novothny Petra, Sasvári Sára, Tancz Nóra

11. helyezés

 

Budapesti diákolimpia I-II. kcs. csapatverseny fiúk

Brodorits András, Charaf Ádám, Vanderborre-Tóth Andor, Varga Dániel

9. helyezés

 

Budapesti diákolimpia III-IV. kcs. csapatverseny fiúk

Kaszab Rómeó, Ni Guidong, Ninausz Áron, Rezner Bálint, Tancz János

8. helyezés

 

Partizán kidobós verseny

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia II. kcs. lányok

Daróczi Julianna, Karászi Viktória, Petrás Boglárka, Révbíró Zita, Sumits Lili, Tarr Tímea, Tuska Cecília, Tuska Emma, Végh Dorka

5. helyezés

Gyula Ferenc, Homér Nóra, Kenéz Lívia

Tájfutás

 

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia: terem tájfutás III. kcs. fiúk

László Balázs 6. b

2. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia: terem tájfutás III. kcs. fiúk

Kürti Benedek  6. a

7. helyezés

László Tivadar


Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Alpesi sí diákolimpia országos döntő 1A kcs.

Vámos Zsuzsanna 2. c

3. helyezés

 

Alpesi sí diákolimpia országos döntő 2A kcs.

Vámos András 4. d

2. helyezés

 

Alpesi sí diákolimpia országos döntő 2B kcs.

Vámos Balázs 3. c

4. helyezés

 

Ügyességi sorverseny

 

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia 1. évf.

Belicza Dániel, Borbély Ádám, Böde Júlia Santos, Gaál András, Heincz Benett, Kolonits Flóra, Mester Emma, Németh Kristóf, Németh Seila, Tóth Panna

4. helyezés

 

Újbuda Diákolimpia 2. évf.

Bauer Alex, Fehérdi Kolos, Fehérdi Zita, Halász Ádám, Káldor Emma, Katona Máté, Oláh Dominika, Pilhál Hanna, Somoskövi Máté, Tasi Viktória

6. helyezés

László Tivadar, Rózsa Tímea, Vadas Szilvia

 Küzdősport verseny

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Global Grappling küzdősport verseny 46 kg-os súlycsoport

Szabó Csaba 4. d

1. helyezés

 

Global Grappling küzdősport verseny 50 kg-os súlycsoport

Szabó Csaba 4. d

1. helyezés

 

Labdarúgás

 

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia: I. kcs.

Bakos Péter, Borbély Botond, Charaf Ádám, Czikora Gergő, Galyas Dániel, Grábner Máté, Heincz Levente, Katona István, Kovács Bálint , Kozma Kristóf, Mihályi Norbert, Mondvay Barnabás, Mondvay Zsombor, Szendrei Toma, Tóth Olivér, Török Péter, Vábró Márton, Varga Dániel, Vitályos Viktor

1. helyezés

László Tivadar

Újbuda Diákolimpia: III. kcs.

Dobák Benjamin, Fodor Hunor, Gera Olivér, Herczeg Dániel, Kabai Zsombor, Kovács Lukács, Lóki Patrik, Lukács Pál, Oláh Ádám, Várady Áron, Vitályos Bence, Wágner Vilmos

3. helyezés

László Tivadar

CSIVIT

Csupa Izom VIdámság Torna

 

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Újbuda Diákolimpia: I. kcs.

Balaskó Bianka, Bognár Eszter, Czele Árpád, Farkas Csenge, Fehérdi Zita, Fekete Zoé,  Halász Ádám, Káldor Emma, Körösényi Rebeka, Mura Diletta, Oláh Dominika, Pilhál Hanna, Ragály Borbála, Sebestyén Ákos, Szerdahelyi Dominik, Szontágh Álmos, Takács Tilda, Tasi Viki

1. helyezés

Homér Nóra

Újbuda Diákolimpia: II. kcs.

Belicza Bence, Galyas Dániel, Halász Lili, Heincz Levente, Herczeg Fanni, Horváth Szelina, Krakoczki Zétény, Mess Milán, Nagy Blanka, Rövid Jázmin, Simon Nagy Nimród,
Sütő Enikő, Takács Gerda, Tarr Tímea, Tuska Cecília, Vábró Márton, Varga Dániel,Vizi Adrienn

1. helyezés

Gyula Ferenc

Újbuda Diákolimpia: III. kcs.

Ancsák Attila, Cseresnyés Bence, Enwer Éliász, Enyedi Blanka, Fekete Petra, Gulyás Fanni, Gulyás Dorka, Iszály Virág, Kósa Karolina, Kürti Benedek, Németh Aisa, Oláh Ádám, Ökrös Júlia, Simon Borbála, Vitályos Bence, Vincze Réka

1. helyezés

László Tivadar

Akrobatikus rock’n’roll

 

 

Sportverseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Országos verseny – Szigetszentmiklós – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

3. helyezés

 

Világbajnokság – Butgenbach – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

12. helyezés

 

Magyar Bajnokság – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

5. helyezés

 

Világkupa – Moszkva – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

13. helyezés

 

Világkupa – Ljubljana – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

9. helyezés

 

Országos verseny – Budapest – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

3. helyezés

 

Világkupa – Bourg-en Bresse – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

5. helyezés

 

Világkupa – Krakkó – serdülő páros

Ancsák Attila-Ökrös Júlia

5. helyezés

 

 
Share