Tanulmányi versenyek eredménye a 2017/2018. tanévben

 

Nemzetközi versenyek

Verseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

 

 

 

 

Országos versenyek

Verseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

London Bridge angol verseny döntő

5. évf.

Arató Hunor 5. a

3. helyezés

Tar Magdolna

London Bridge angol  verseny döntő

6. évf.

Schopper Lili 6. a

3. helyezés

Tar Magdolna

IX. Robotprogramozó Országos Csapatverseny

országos döntő II. kcs.

Vörös Simon 6. c

1. helyezés

 

Budapesti versenyek

Verseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Bolyai Matematika Csapatverseny

területi forduló

5. évfolyam

Arató Hunor, Horváth Gergely, Osvay Zsófia

4. helyezés

Bóka Emese

Bolyai Matematika Csapatverseny

területi forduló

6. évfolyam

Fehér Domos, Lukács Pál, Vörös Simon, Wagner Vilomos 6. c

1. helyezés

Fehér Kaplár Attila

Bolyai Matematika Csapatverseny

területi forduló

7. évfolyam

Biró Kinga, Kemecsi Zsófia, Ökrös Beatrix, Vecseri Réka 7. b

3. helyezés

Nagy Erzsébet

BKV Múzeumok közlekedéstörténeti vetélkedője 7-8. évf.  döntő

Biró Kinga, Ökrös Beatrix, Vecseri Réka 7. b

6. helyezés

Gorincsek Mónika

Német vers- és prózamondó verseny fővárosi forduló 1-2. évf. próza

Radványi Boglárka 2. c

2. helyezés

Hagymási-Szőke Nóra

Német vers- és prózamondó verseny fővárosi forduló 5-6. évf. próza

Vígh Natália 6. c

4. helyezés

Szabóné Szűcs Andrea

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

3. évfolyam

Antal Dániel, Borbély Botond, Kovács Botond, Szabó Gergely Pál  3. b

9. helyezés

Pozsár Erika

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

3. évfolyam

Böröcz Boglárka, Enzsöl Máté, Horváth Dóra, Szakács Lelle Dóra 3. a

15. helyezés

Illés-Gurubi Réka

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

4. évfolyam

Bereczky Pál, Czirok Zsombor, Csibrik Barnabás, Vincze Marcell 4. b

13. helyezés

Gurubiné Jónás Katalin

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

4. évfolyam

Balogh-Roska Szilvia, Diós Ádám, Kaszab Antónió, Katona István 4. c

19. helyezés

Szüle Csabáné

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

4. évfolyam

Csicsics-Ackermann Bence Gergő, Földiák Magdaléna, Pap Olivér,
Vandenborre-Tóth Andor Rafael 4. a

26. helyezés

Mihályi Dorottya

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

5. évfolyam

Dobák Benjámin, Horváth Gergely, Mészáros Léna, Tóth Gergely 5. c

20. helyezés

Rudda Ildikó

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

5. évfolyam

Arató Hunor, Fricsfalusi Dóra, Horn Szonja, Thoma Ádám Vitéz 5. a

28. helyezés

Rudda Ildikó

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

6. évfolyam

Andor Zoltán, Diós Eszter, Ludas Flóra,
Takács-Sánta Zsófia

6. b

32. helyezés

Herczeg Barnabás

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

7. évfolyam

Biró Kinga, Kemecsi Zsófia, Ökrös Beatrix, Vecseri Réka 7. b

11. helyezés

Herczeg Barnabás, Nagy Erzsébet, Rudda Ildikó

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

8. évfolyam

Al-Khasawneh Sofia, Enwer Rima, Kelemen Barbara, Szolláth Kinga 8. a

14. helyezés

Herczeg Barnabás, Rudda Ildikó

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

területi forduló

8. évfolyam

Balog Dóra, Domaniczky Lilla, Nagy Dorka, Polányi Viktória 8. a

15. helyezés

Herczeg Barnabás, Rudda Ildikó

V. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny

Amarmayasgalan Maral 3. a

ezüst minősítés

 

Kerületi versenyek (alsó tagozat)

Verseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Német vers- és prózamondó verseny 1-2. évf. próza

Radványi Boglárka 2. c

1. helyezés

Hagymási-Szőke Nóra

Német vers- és prózamondó verseny 1-2. évf. próza

Böröcz Dóra Annabella 2. c

3. helyezés

Hagymási-Szőke Nóra

Helyesírási verseny 4. évf.

Sütő Enikő 4. d

2. helyezés

Vajdáné Sima Piroska

Helyesírási verseny 4. évf.

Oláh Dóra 4. d

5. helyezés

Vajdáné Sima Piroska

Őrmezei szavalóverseny 3-4. évf.

Rezner Bálint 3. b

2. helyezés

Pozsár Erika

Föld napja pályázat: Pusztuló világunk – Megóvandó állatok, növények Földünkön – Délvidéki földikutya  – plakát 3-4. évf.

Bükkszegi Tamara, Cserfalvi Eszter, Novák Nóra 3. b

1. helyezés

Pozsár Erika

Föld napja pályázat: Éltető kincsünk a víz… Legbővízűbb folyók, tavak – leporelló 3-4. évf.

Horváth Eszter Szelina, Nemecsek Nikolett, Turay Regina 3. a

3. helyezés

Illés-Gurubi Réka

Föld napja

Rajzpályázat: Az év madara a vándorsólyom 1-2. évf.

Novothny Linda 1. b

3. helyezés

Weinper Judit

Kerületi versenyek (felső tagozat)

Verseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának 17. Vers- és Prózamondó Versenye 5-8. évf.

Vers kategória

Gál Kincső 5. d

2. helyezés

Mészárosné Farkas Mária

Az Állatok Világnapja alkalmából kiírt pályázat 6. évf.

Diós Eszter, Hiller Lotti, Ludas Flóra, Sréger-Gyulai Bonita, Takács-Sánta Zsófia

6. b

4. helyezés

Herczeg Barnabás

Az Állatok Világnapja alkalmából kiírt pályázat 6. évf.

Cul Balázs, Fodor Hunor, Galla Barnabás, Molnár Máté 6. a

5. helyezés

Rudda Ildikó

Az Állatok Világnapja alkalmából kiírt pályázat 6. évf.

Bóta Lilien, Scholtz Enikő, Szalax Hédi, Szávay Réka, Székesi Martina, Vígh Natália 6. c

6. helyezés

Rudda Ildikó

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 5. évf.

Novák Petra 5. b

5. helyezés

Laták István

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 6. évf.

Takács-Sánta Zsófia

6. b

5. helyezés

Nagy Hajnalka

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 7. évf.

Biró Kinga 7. b

10. helyezés

Laták István

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 8. évf.

Farkas Luca 8. a

9. helyezés

Kövér Katalin

Országos történelem verseny kerületi verseny 7. évf.

Zeöld Ákos 7. b

9. helyezés

Vajda Klára

Országos történelem verseny kerületi verseny 8. évf.

Oriskó Barbara 8. b

13. helyezés

Vajda Klára

Országos történelem verseny kerületi verseny 8. évf.

Kelemen Barbara 8. a

15. helyezés

Vajda Klára

Német vers- és prózamondó verseny 5-6. évf. vers

Bíró Bence Fülöp 5. d

3. helyezés

Sendefiné Sohajda Erzsébet

Német vers- és prózamondó verseny 5-6. évf. próza

Vígh Natália 6. c

1. helyezés

Szabóné Szűcs Andrea

Német vers- és prózamondó verseny 7-8. évf. próza

Jakab Zsófia 8. b

2. helyezés

Lefler Judit

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 7. évf.

Zeöld Ákos 7. b

9. helyezés

Rudda Ildikó

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 8. évf.

Szolláth Kinga 8. a

3. helyezés

Rudda Ildikó

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 8. évf.

Oriskó Barbara 8. b

6. helyezés

Rudda Ildikó

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 8. évf.

Enwer Rima 8. a

8. helyezés

Rudda Ildikó

Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny 5. évf.

Horváth Gergely 5. c

4. helyezés

Rudda Ildikó

Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny 5. évf.

Gyulai Piroska 5. b

11. helyezés

Rudda Ildikó

Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny 6. évf.

Takács-Sánta Zsófia

6. b

6. helyezés

Herczeg Barnabás

Rajzverseny 5-6. évf.

Hiller Lotti Hanga 6. b

3. helyezés

Bene Júlia

Rajzverseny 7-8. évf.

Horváth Dóra 8. b

2. helyezés

Rudda Ildikó

Rajzverseny 7-8. évf.

Oriskó Barbara 8. b

3. helyezés

Rudda Ildikó

Vers- és prózamondó verseny 5-6. évf.

vers kategória

Gál Kincső 5. d

2. helyezés

Mészárosné Farkas Mária

Vers- és prózamondó verseny 5-6. évf.

próza kategória

Németh Aisa 6. a

különdíj

Nagy Hajnalka

Őrmezei szavalóverseny 5-6. évf.

Vincze Réka 6. a

1. helyezés

Nagy Hajnalka

Őrmezei szavalóverseny 7-8. évf.

Zeöld Ákos 7. b

1. helyezés

Laták István

Fekete István szépolvasási verseny 6. évf.

Vigh Natália 6. c

különdíj

Nagy Hajnalka

Föld napja pályázat: Pusztuló világunk – Megóvandó állatok, növények Földünkön –Veszélyben a császárpingvin – plakát 7-8. évf.

 

Al-Kasawneh Sofia, Enwer Rima, Szolláth Kinga 8. a

1. helyezés

Rudda Ildikó

Föld napja pályázat: Pusztuló világunk… A biológiai sokféleség útvesztőjében… Kipusztult növények, állatok Földünkön – tabló 5-6. évf.

Szendrei Panka, Villányi Diána 6. b

különdíj

Herczeg Barnabás

Föld napja pályázat: Pusztuló világunk… A biológiai sokféleség útvesztőjében… Kipusztult növények, állatok Földünkön – tabló 5-6. évf.

Diós Eszter, Hiller Lotti, Takács-Sánta Zsófia 6. b

különdíj

Herczeg Barnabás

Föld napja pályázat: Pusztuló világunk… A biológiai sokféleség útvesztőjében… Kipusztult növények, állatok Földünkön – tabló 5-6. évf.

Kovács Réka, Horn Szonja, Majtász-Susla Nelli 5. a

2. helyezés

Rudda Ildikó

Föld napja pályázat: Pusztuló világunk… A biológiai sokféleség útvesztőjében… Kipusztult növények, állatok Földünkön – tabló 7-8. évf.

Domaniczky Lilla, Szegletes Kitti 8. a

különdíj

Rudda Ildikó

Föld napja pályázat:

A világ természeti csodái és fenntarthatóságuk 5-6. évf.

Havlik Hanna 5. a

3. helyezés

Rudda Ildikó

Föld napja pályázat: Pusztuló világunk… Pusztuló tavak… Tabló a világ kiszáradó tavairól

5-6. évf.

Cul Balázs, Galla Barnabás, Molnár Máté Simon 6. a

3. helyezés

Rudda Ildikó

Föld napja pályázat: Mátyás király nyomában – Mátyás szobrok Budapesten – brosúra készítés 7-8. évf.

Farkas Luca, Kelemen Barbara, Szilveszter Anna 8. a

különdíj

Rudda Ildikó

Föld napja

Rajzpályázat: Az év madara a vándorsólyom 5-6. évf.

Szerdahelyi Dániel László 5. c

3. helyezés

Bene Júlia

Föld napja

Rajzpályázat: Az év emlőse a földikutya

5-6. évf.

Hiller Lotti Hanga 6. b

3. helyezés

Bene Júlia

Föld napja

Rajzpályázat: Az év rovara az óriás szitakötő 7-8. évf.

Oriskó Barbara 8. b

2. helyezés

Rudda Ildikó

Föld napja

Rajzpályázat: Az év hala a balin 7-8. évf.

Horváth Dóra 8. b

1. helyezés

Rudda Ildikó


Iskolai versenyek (alsó tagozat)

Verseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Fekete István szépolvasási verseny 3. évf.

Molnár Orsolya 3. c

1. helyezés

Fekete István szépolvasási verseny 3. évf.

Mondvay Barnabás

3. c

2. helyezés

Fekete István szépolvasási verseny 3. évf.

Szakács Lelle Dóra

3. a

3. helyezés

Fekete István szépolvasási verseny 4. évf.

Oláh Dóra 4. d

1. helyezés

Fekete István szépolvasási verseny 4. évf.

Mess Milán 4. c

2. helyezés

Fekete István szépolvasási verseny 4. évf.

Sütő Enikő 4. d

3. helyezés

Fekete István szépolvasási verseny 4. évf.

Szávai Mira 4. a

3. helyezés

Ének verseny 2. évf.

Erdős Vilmos 2. c

1. helyezés

Ének verseny 2. évf.

Lőrincz Noa Viktória 2. a

2. helyezés

Ének verseny 2. évf.

Körösényi Rebeka

2. b

3. helyezés

Ének verseny 3. évf.

Szakács Lelle Dóra

3. a

1. helyezés

Ének verseny 3. évf.

Amarbayasgalan Maral 3. a

2. helyezés

Ének verseny 3. évf.

Lak Villő 3. c

3. helyezés

Ének verseny 4. évf.

Bíró Bella 4. a

1. helyezés

Ének verseny 4. évf.

Juhász Gellért 4. a

2. helyezés

Ének verseny 4. évf.

Tuska Emma 4. c

3. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 2. évf.

vers

Vámos Zsuzsanna 2. c

1. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 2. évf.

vers

Radványi Boglárka

2. c

2. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 2. évf.

vers

Takács Tilda 2. c

3. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 2. évf.

próza

Hajdu Balázs 2. a

1. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 2. évf.

próza

Rövid Abigél 2. a

2. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 2. évf.

próza

Hauser Anna 2. c

3. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 3. évf.

vers

Rezner Bálint 3. b

1. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 3. évf.

vers

Illés Vendel 3. c

2. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 3. évf.

vers

Lak Villő 3. c

3. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 3. évf.

próza

Molnár Orsolya

1. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 4. évf.

vers

Tuska Emma 4. c

1. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 4. évf.

vers

Rövid Jázmin 4. c

2. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 4. évf.

vers

Szabó Csaba 4. d

3. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 4. évf.

próza

Lukács Balázs 4. c

1. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 4. évf.

próza

Tóth Kinga 4. d

2. helyezés

Vers- és prózamondó verseny 4. évf.

próza

Oláh Dóra 4. d

3. helyezés

Nyelvtan-helyesírás verseny 3. évf.

Herczeg Fanni 3. c

1. helyezés

Nyelvtan-helyesírás verseny 3. évf.

Mondvay Barnabás

3. c

2. helyezés

Nyelvtan-helyesírás verseny 3. évf.

Nagy Mihály 3. c

3. helyezés

Nyelvtan-helyesírás verseny 4. évf.

Sütő Enikő 4. d

1. helyezés

Nyelvtan-helyesírás verseny 4. évf.

Oláh Dóra 4. d

2. helyezés

Nyelvtan-helyesírás verseny 4. évf.

Vincze Marcell 4. b

3. helyezés

Matematika verseny 3. évf.

Nagy Mihály 3. c

1. helyezés

Matematika verseny 3. évf.

Fricsfalusi Roland 3. c

2. helyezés

Matematika verseny 3. évf.

Horváth Dóra 3. a

3. helyezés

Matematika verseny 4. évf.

Oláh Dóra 4. d

1. helyezés

Matematika verseny 4. évf.

Szabó Csaba 4. d

2. helyezés

Matematika verseny 4. évf.

Ludas Ábel 4. c

3. helyezés

Matematika verseny 4. évf.

Karászi Viktória 4. b

4. helyezés

Szövegértés verseny 3. évf.

Sasvári Luca 3. c

1. helyezés

Szövegértés verseny 3. évf.

Molnár Orsolya 3. c

2. helyezés

Szövegértés verseny 3. évf.

Kovács Botond 3. b

3. helyezés

Szövegértés verseny 4. évf.

Oláh Dóra 4. d

1. helyezés

Szövegértés verseny 4. évf.

Sütő Enikő 4. d

1. helyezés

Szövegértés verseny 4. évf.

Vincze Marcell 4. b

2. helyezés

Szövegértés verseny 4. évf.

Czirok Zsombor 4. b

3. helyezés


Iskolai versenyek (felső tagozat)

Verseny megnevezése

Tanulók neve

Helyezés

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 7. évf.

Zeöld Ákos 7. b

1. helyezés

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 7. évf.

Viszló Dániel 7. c

2. helyezés

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 7. évf.

Ökrös Beatrix 7. b

3. helyezés

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 8. évf.

Enwer Rima 8. a

1. helyezés

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 8. évf.

Oriskó Barbara 8. b

2. helyezés

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny 8. évf.

Szolláth Kinga 8. a

3. helyezés

Országos Angol nyelvi Tanulmányi Verseny 7. évf.

Tüske Boglárka 7. b

továbbjutott a területi fordulóra

Országos Angol nyelvi Tanulmányi Verseny 7. évf.

Kertes Péter 7. a

továbbjutott a területi fordulóra

Országos Angol nyelvi Tanulmányi Verseny 8. évf.

Szilveszter Anna 8. a

továbbjutott a területi fordulóra

Országos Angol nyelvi Tanulmányi Verseny 8. évf.

Kelemen Barbara 8. a

továbbjutott a területi fordulóra

Országos Angol nyelvi Tanulmányi Verseny 8. évf.

Enwer Rima 8. a

továbbjutott a területi fordulóra

Országos Angol nyelvi Tanulmányi Verseny 8. évf.

Nagy Dorka 8. a

továbbjutott a területi fordulóra

Rajzverseny 5-6. évf.

Diós Eszter 6. b

1. helyezés

Rajzverseny 5-6. évf.

Hiller Lotti 6. b

2. helyezés

Rajzverseny 5-6. évf.

Kaszab Rómeó 6. b

3. helyezés

Rajzverseny 7-8. évf.

Oriskó Barbara 8. b

1. helyezés

Rajzverseny 7-8. évf.

Verő Bettina 7. b

2. helyezés

Rajzverseny 7-8. évf.

Horváth Dóra 8. b

3. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett katonai zászlótervező verseny 5-8. évf.

Oriskó Barbara 8. b

1. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett katonai zászlótervező verseny 5-8. évf.

Biró Kinga 7. b

2. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett katonai zászlótervező verseny 5-8. évf.

Domonkos Dóra, Rácz Hanna 5. b

3. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett katonai zászlótervező verseny 5-8. évf.

Horváth Gergely 5. c

különdíj

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett plakátkészítő verseny

5-8. évf.

Enwer Rima 8. a

1. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett plakátkészítő verseny

5-8. évf.

Diós Eszter, Hiller Lotti, Takács-Sánta Zsófia 6. b

2. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett plakátkészítő verseny

5-8. évf.

Blaskovits Márk 5. a

3. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett toborzódal-író verseny 5-8. évf.

Szolláth Kinga 8. a

1. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett toborzódal-író verseny 5-8. évf.

Vörös Laimdota 7. c

2. helyezés

Az 1848. évi forradalom 170. évfordulójára rendezett toborzódal-író verseny 5-8. évf.

Csatári Blanka, Furka Sára, Ivánfi Luca, Novák Petra

5. b

3. helyezés

 

 

 

 

 
Share