Különórák, délutáni foglalkozások 2016/2017

2016/17. tanév
Szakkör, korrepetálás                 2016/17. tanév
Némethné Balogh Csilla angol szakkör 1. a hétfő – szerda – péntek 5. óra
Vadócz Viktória angol szakkör 1. b hétfő – péntek 6. óra, szerda 5. óra
Tar Magdolna angol szakkör 2. a hétfő – kedd – szerda 6. óra
Pozsár Erika angol szakkör 2. b hétfő – kedd – csütörtök 5. óra
Mihályi Dorottya angol szakkör 3. a hétfő – szerda 5. óra,                       csütörtök 6. óra
Tar Magdolna angol szakkör 3. b hétfő 7. óra, szerda 5. óra,               csütörtök 6. óra
Nagy Hajnalka dráma szakkör 5. évf. szerda 7. óra
Vajda Klára történelem szakkör 6. évf. kedd 7. óra + múzeumi délutánok
Sebestyénné Csabai Ildikó furulya szakkör alsó tag. kedd 6. és 7. óra
Mogyorósi József számítógépes szakkör felső tag. csütörtök 14 – 15.30
Mikina Brigitta tehetséggondozás felső tag. szerda 7. óra
Lefler Judit nyelvvizsga ek. 7.b, 8. b csütörtök 14 – 15.30
Sebestyénné Csabai Ildikó énekkar 4 – 8. évf. hétfő és szerda 7. óra
Gorincsek Mónika mesefoglalkozás 2. a szerda 7. óra
Gorincsek Mónika mesefoglalkozás 2. c kedd 5. óra
Nagy Hajnalka korrepetálás 5. évf. csütörtök 7. óra
Illés – Gurubi Réka korrepetálás 2. a kedd 7. óra
Pozsár Erika korrepetálás 2. b szerda 6. óra
Árvai Ildikó korrepetálás 4. a szerda 7. óra
Fejlesztés, logopédia
Láncz Hajnalka fejlesztés SNI-s szerda 9.00 – 11.00
Gáspárné Mészáros Éva fejlesztés SNI-s szerda 14.00 – 15.00
Schultz Éva fejlesztés 1.-2. évf. hétfő, csütörtök 12.50 – 16.30;             péntek 12.50 – 15.30
Harsányi Beáta fejlesztés BTM – es kedd, szerda 13.45 – 15.30
Dan Gabriella logopédia 1.-2. évf. kedd 13.00 – 14.30;                             szerda 12.30 – 15.00
Iskolapszichológus
Kálmán judit pszichológus   hétfő, kedd, csütörtök 9.00 – 13.30
szerda 7.00 – 8.00; 11.30 – 13.30
péntek 9.00 – 12.30
Felsős napközi, tanulószoba
Mészárosné Farkas Mária  napközi 5.a, 5.c hétfő, szerda 12.50 – 16.30;                    kedd 13.30 – 16.30
Sebestyénné Csabai Ildikó  napközi 5.a, 5.c csütörtök, péntek 12.50 – 16.30
Schultz Éva  napközi 5.b, 5.c kedd, szerda 12.50 – 17.30
Harsányi Beáta  napközi 5.b, 5.c hétfő, csütörtök 17.00-17.00;               péntek 12.50-17.00
Biróné Gruber Melinda felsős napközi 6-8. évf. hétfő – péntek 12.50-16.30
Vajda Klára tanulószoba 5.-8. évf. hétfő 7.-8. óra
Kövér Katalin tanulószoba 5.-8. évf. kedd 6.-7. óra
Tar Magdolna tanulószoba 5.-8. évf. szerda 6.-7. óra
Vadócz Viktória tanulószoba 5.-8. évf. csütörtök 6.-7. óra
Nagy Hajnalka tanulószoba 5.-8. évf. péntek 6.-7. óra
Zeneiskola
Ladóné Kereszti Zsuzsa szolfézs   hétfő, szerda 14 órától
Kárpátiné Szilvia zongora   hétfő12.45 – től; kedd, szerda 13.45 – től
Gálné Udvardi Mónika hegedű   kedd 13.45 – től,                               csütörtök 13.15 – től
Nagy Izabella fuvola   hétfő, szerda 12.50 – től
Gyógytestnevelés
Benke Gyöngyi gyógytestnevelés 2-8. évf. hétfő, szerda 13.45 – 16.45

 

 

Share