Szakkör, felzárkóztatás 2018/19. tanév

angol szakkör 1. a

 

 

hétfő 5. óra

Torma Ágnes

csütörtök 5. óra

Torma Ágnes

szerda 6. óra

Torma Ágnes

angol szakkör 1. b

 

 

hétfő 5. óra

Vadas Szilvia

szerda 5. óra

Vadas Szilvia

péntek 5. óra

Vadas Szilvia

angol szakkör 2. a

 

 

kedd 7. óra

Tar Magdolna

szerda 6. óra

Tar Magdolna

péntek 5. óra

Tar Magdolna

angol szakkör 2. b

 

 

hétfő 5. óra

Radányi Ágnes

kedd 5. óra

Radányi Ágnes

péntek 5. óra

Radányi Ágnes

angol szakkör 3. a

 

 

hétfő 6. óra

Némethné Balogh Csilla

kedd 5. óra

Némethné Balogh Csilla

szerda 5. óra

Némethné Balogh Csilla

angol szakkör 3.b

 

 

hétfő 7. óra

Vadócz Viktória

szerda 6. óra

Vadócz Viktória

csütörtök 6. óra

Vadócz Viktória

rajz/technika szakkör

kedd 7. – 8. óra

Sneffné Balázs Katalin

rajz/technika szakkör

péntek 7. óra

Sneffné Balázs Katalin

rajz/technika szakkör

csütörtök 7. – 8. óra

Kertész Katalin

rajz/technika szakkör

péntek 5. – 6. óra

Kertész Katalin

énekkar

hétfő 7. óra

Sebestyénné Csabai Ildikó

énekkar

szerda 7. óra

Sebestyénné Csabai Ildikó

furulya szakkör

péntek 6. – 7. óra

Sebestyénné Csabai Ildikó

Nyelvvizsga előkészítő

szerda 8. óra

Lefler Judit

Felvételi előkészítő magyarból

kedd 7. óra

Vörösné Murányi Hajnalka

Felvételi előkészítő magyarból

hétfő 7. óra

Petró Zsuzsanna

Felvételi előkészítő matematikából

hétfő 6. óra

Nagy Erzsébet

földrajz korrepetálás

kedd 7. óra

Rudda Ildikó

kézimunka szakkör

hétfő 7. óra

Tolnainé Darányi Éva

pályaválasztási foglalkozás

szerda 7. óra

Tolnainé Darányi Éva

szakköri sportfoglalkozás

kedd 7. óra

Szekeres Daniella

angol szakkör 7-8. oszt. németes

hétfő 15,00-16,00

Mikina Brigitta

korrepetálás 1. a

kedd 6. óra

Szolnoki Tamásné

korrepetálás 1. b

csütörtök 6. óra

Vajdáné Sima Piroska

korrepetálás 2. a

péntek 6. óra

Árvai Ildikó

korrepetálás 2. b

hétfő 6. óra

Weinper Judit

korrepetálás 2. c

hétfő 5. óra

Cserhalminé Láng Andrea

korrepetálás 3. b

szerda 5. óra

Németi Zsoltné

korrepetálás 3. b

hétfő 6. óra

Kozéki Andrea

korrepetálás 3. c

szerda 7. óra

Rózsa Tímea

korrepetálás 3. c

szerda 5. óra

Hagymási – Szőke Nóra

korrepetálás 4. a

hétfő 6. óra

Illés – Gurubi Réka

tehetséggondozás 4. a

kedd 5. óra

Illés – Gurubi Réka

tehetséggondozás 4. c

csütörtök 6. óra

Illés – Gurubi Réka

 

 

Share