Tantestület 2017-18. tanév                      

Tortan_0010 

Tantestület

 

Fretyánné Kozma Éva igazgató

matematika-számítástechnika, közoktatási szaktanácsadó 

Mikina Brigitta igazgatóhelyettes

tanító, angol nyelvtanár

Tolnainé Darányi Éva igazgatóhelyettes matematika, technika, fizika

Alsó tagozat

Felső tagozat

Árvai Ildikó

1. a ofő., tanító

Bene Júlia

rajz- és vizuális nevelés

Szolnoki Tamásné

tanító, munkaközösség-vezető

Bóka Emese

matematika-angol

Weinper Judit

1. b ofő., tanító, napközi

Gruber Melinda

5. a ofő., történelem,

napközi

Radányi Ágnes

tanító, angol, napközi

Gorincsek Mónika

7. b ofő, könyvtáros, történelem

Cserhalminé Láng Andrea

1. c ofő., tanító, napközi,

munkaközösség-vezető

Fehér Kaplár Attila

5. d ofő., matematika, technika, munkaközösség-vezető

Feketéné Radics Eszter

német nemzetiségi tanító, napközi

Gyula Ferenc

testnevelés

Némethné Balogh Csilla

2.a ofő., tanító, angol napközi

Harsányi Beáta

5. c ofő., magyar nyelv és irodalom tanár, fejlesztő pedagógus

Vadas Szilvia

tanító, napközi,

angol

Herczeg Barnabás

6. b ofő., fizika, kémia, informatika,

munkaközösség-vezető DÖK- vezető tanár, rendszergazda

Németi Nóra

2.b ofő., tanító, német műveltségi terület

Homér Nóra

német, testnevelés,

munkaközösség-vezető

Németi Zsoltné

tanító, napközi

Kenéz Lívia

6. c ofő., testnevelés

Rózsa Tímea

2.c ofő.,tanító, napközi

Kövér Katalin

8. b ofő., magyar nyelv és irodalom, munkaközösség-vezető

Hagymási-Szőke Nóra

német nemzetiségi tanító, napközi

Laták István

magyar nyelv és irodalom

Illés-Gurubi Réka

3. a ofő, tanító

László Tivadar

testnevelés

Nász Aranka

tanító, napközi

Lefler Judit

német nyelv és irodalom, történelem, munkaközösség-vezető

Pozsár Erika

3. b ofő.,tanító, angol munkaközösség-vezető

Mészárosné Farkas Mária

magyar nyelv és irodalom, napközi

Stefánné Heinz Gyöngyi

tanító, napközi

Mogyorósi József

technika, informatika

Csorba Zoltánné

3. c ofő., német nemzetiségi tanító

Nagy Hajnalka

magyar nyelv és irodalom

Dombi Katalin

tanító, napközi

Nagy Erzsébet

6. a ofő., matematika-kémia szakos tanár

Mihályi Dorottya

4. a ofő., tanító, angol, napközi

Ráczné Schultz Éva

gyermekvédelmi felelős, fejlesztő tanár

Kozéki Andrea

tanító, napközi

Sebestyénné Csabai Ildikó

5. b ofő,ének, karvezetés, szolfézs

Gurubiné Jónás Katalin

4. b ofő., tanító, napközi, differenciáló pedagógus

Szabóné Szűcs Andrea

tanító, német nyelv és irodalom tanár

Zágoni Csabáné

tanító, napközi

Tar Magdolna

angol-történelem szakos tanár

Szüle Csabáné

4. c ofő., német nemzetiségi tanító, napközi

Tibayné Tariska Anna

napközi, mérésfelelős

Némethné Hámori Judit

tanító, napközi

Vadócz Viktória

7. a ofő., angol-magyar

Szendefiné Sohajda Erzsébet

4. d ofő, német nemzetiségi tanító

Vajda Klára

7. c ofő.,történelem

Vajdáné Sima Piroska

tanító, napközi

Rudda Ildikó

8. a ofő., földrajz, rajz, média, munkaközösség-vezető

Vas Gabriella

iskolatitkár

Zalkáné Babicz Mária

biológia, technika

Kovács Barbara

pedagógiai asszisztens, tankönyvfelelős

Cser-Müller Zsófia

angol nyelv és irodalom

óraadó tanár

Locher Dóra

pedagógiai asszisztens

Kálmán Judit

iskolapszichológus

Hetzer Gábor

rendszergazda

Polányiné Harangozó Katalin

iskolatitkár

 

 

 

 

 

 

 

Share