Tantestület 2019-2020. tanév                      

Nevelőtestület

Fretyánné Kozma Éva intézményvezető

matematika-számítástechnika, szakvizsgázott, közoktatási szaktanácsadó

Cserhalminé Láng Andrea igazgatóhelyettes

tanító

Mikina Brigitta igazgatóhelyettes

tanító, angol nyelvtanár, szakvizsgázott

Alsó tagozat Felső tagozat
Illés-Gurubi Réka Katalin 1. a ofő, tanító dr. Zalkáné Babicz Mária biológia, technika
Nász Aranka tanító, szakvizsgázott, napközi Fehér-Kaplár Attila József 7. d ofő., matematika, technika, szakvizsgázott,

munkaközösség-vezető

Pozsár Erika Ágnes 1. b ofő.,tanító, angol munkaközösség-vezető Gorincsek Mónika könyvtáros, történelem
Slavik Tímea tanító, napközi Gruber Melinda 7. a ofő., történelem,

napközi, gyermekvédelmi és pályaválasztási felelős

Csorba Zoltánné 1. c ofő., német nemzetiségi tanító, szakvizsgázott Herczeg Barnabás 7. b ofő., fizika, kémia, informatika, szakvizsgázott, 

munkaközösség-vezető, DÖK- vezető tanár, rendszergazda

Mindszenti Valéria német nemzetiségi tanító, napközi Homér Nóra német, testnevelés,

munkaközösség-vezető

Szolnoki Tamásné 2. a ofő., tanító Jankovics Borbála angol, német
Solymosi Dalma (gyakornok) tanító, napközi Kálmán Judit iskolapszichológus
Vajdáné Sima Piroska 2. b ofő., tanítószakvizsgázott Kenéz Lívia 8. c ofő., testnevelés
Dombi Katalin Zsuzsanna tanító, napközi Kertész Katalin rajz- és vizuális nevelés
Chrenóczy-Nagy Ágnes 2. c ofő., német nemzetiségi tanító, napközi Kluczer Ágnes 5. b ofő., matematika-kémia
Stefánné Heinz Gyöngyi tanító, napközi Kövér Katalin napközis nevelő
Árvai Ildikó Margit 3. a ofő., tanító László Tivadar testnevelés
Zágoni Csabáné tanító, napközi Lefler Judit német nyelv és irodalom, történelem
Weinper Judit 3. b ofő., tanító, szakvizsgázott, napközi Mészárosné Farkas Mária Piroska magyar nyelv és irodalom, szakvizsgázott, napközi
Radányi Ágnes Erzsébet tanító, angol, napközi Nagy Erzsébet 8. a ofő., matematika-kémia szakos tanár
Hetzerné Kiss Gabriella óraadó tanító Nagy Hajnalka 6. a ofő.,magyar nyelv és irodalom
Halász Judit 3. c ofő., német nemzetiségi tanító, napközi Németh Lilla magyar nyelv és irodalom, angol
Hertelendiné Mészáros Gizella tanító, napközi Pázmándi Anna Eleonóra Német nemzetiségi –földrajz-testnevelés
Némethné Balogh Csilla 4.a ofő., tanító, angol napközi Petró Zsuzsanna Julianna 7. c ofő., magyar nyelv és irodalom tanár, szakvizsgázott, fejlesztő pedagógus, 

munkaközösség-vezető

Vadas Szilvia tanító, napközi,

angol

Rudda Ildikó 6. b ofő., földrajz, rajz, média, szakvizsgázott, munkaközösség-vezető
Németi Zsoltné 4.b ofő., tanító, napközi Sebestyénné Csabai Ildikó 7. b ofő.,ének, karvezetés, szolfézs
Kozéki Andrea tanító, napközi Sneffné Balázs Katalin rajz, informatika, technika
Rózsa Tímea 4.c ofő.,tanító, napközi,

munkaközösség-vezető

Szabóné Szűcs Andrea 6. d ofő, tanító, német nyelv és irodalom tanár
Hagymási-Szőke Nóra német nemzetiségi tanító, napközi Szekeres Daniella testnevelés
Szabó Bálintné tanító, napközis nevelő Szendefiné Sohajda Erzsébet német nemzetiségi tanító, német nyelv és irodalom, munkaközösség-vezető
Polányiné Harangozó Katalin iskolatitkár Tar Mária Magdolna 5. a ofő.,angol-történelem szakos tanár
Vas Gabriella iskolatitkár Torma Ágnes Judit angol nyelv és irodalom
Száraz Istvánné laboráns Vadócz Viktória angol-magyar, munkaközösség-vezető
Jankó Alexandra pedagógiai asszisztens, tankönyvfelelős Vajda Klára 5. c ofő.,történelem, munkaközösség-vezető
Owczarek-Gabó Míra

 

pedagógiai asszisztens, iskolagyümölcs felelős Vörösné Murányi Hajnalka 6. c ofő., magyar nyelv és irodalom, etika
Zsubori-Locher Dóra pedagógiai asszisztens, KRÉTA és Órarend felelős Németi Nóra Tartósan távol

tanító, német műveltségi terület

Hetzer Gábor rendszergazda Légrádi-Gurubi Eszter Lilla Tartósan távol

tanító

    Feketéné Radics Eszter Tartósan távol

német nemzetiségi tanító

 

 

Share