Április havi program 

Április 1. hétfő 1630 Iskolakóstolgató

Helye: Aula

Felelősök: Cserhalminé Láng Andrea, Mikina Brigitta és a leendő elsős tanító nénik

Április 2. kedd 1415 Kerületi matematika verseny 5-6. évf.

Helye: Újbudai Ádám Jenő Ált. Isk.

Felelős: Kluczer Ágnes

Április 3. szerda 1415 Kerületi matematika verseny 7-8. évf.

Helye: Kelenvölgyi Ált. Isk.

Felelős: Fehér Kaplár Attila

Április 5. péntek 930 Országos szónoklat verseny 7-8. évf.

Helye: VIII. ker. József körút 63.

Felelősök: Nagy Hajnalka, Petró Zsuzsanna

Április 8-12.   Digitális témahét 1-8. évf.

Felelősök: Dombi Katalin, Fretyánné Kozma Éva, Herczeg Barnabás

Április 8. hétfő 800-1100 TIMSS nemzetközi kompetencia mérés 8. a

Helye: osztályok saját terme

Felelős: Kluczer Ágnes

Április 9. kedd 800-1100 Nyílt óra a leendő első osztályos gyerekek szüleinek

Helye: 114 Erika néni

            I/1 Réka néni

            I/2 Viola néni

Felelősök: Csorba Zoltánné Veres Viola, Illés-Gurubi Réka, Pozsár Erika

Április 9. kedd 800-1100 TIMSS nemzetközi kompetencia mérés 8. b

Helye: osztályok saját terme

Felelős: Kluczer Ágnes

Április 9. kedd 900 Mezei futás 5-8. évf.

Helye: Kamaraerdő – Kamaraerdei Ifjúsági Park melletti terület

Felelősök: testnevelő tanárok

Április 9. kedd 1400 Fekete István szépolvasási verseny 5-6. évf. kerületi forduló

helye: Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Felelősök: Nagy Hajnalka, Petró Zsuzsanna

Április 9. kedd 1400 Mezei futás 1-4. évf.

Helye: Kamaraerdő – Kamaraerdei Ifjúsági Park melletti terület

Felelősök: testnevelő tanárok

Április 10. szerda

 

800-1300 Digitális témahét 5-8. évf. programja: Látogatás a BME laborjaiba

Felelősök: Fretyánné Kozma Éva, Herczeg Barnabás

Április 10. szerda 1230 Az 5. d osztály múzeumlátogatáson vesz részt: Az inkák aranya

Helye: Komplex Event, Király u. 26.

Felelősök: Szabóné Szűcs Andrea, Tar Magdolna

Április 11. csütörtök 800-1900 Az első osztályosok beiratkozása

Helye: fszt. 32

Felelős: Mikina Brigitta

Április 11. csütörtök 800-1100 TIMSS nemzetközi kompetencia mérés 4. b, 4. c

Helye: osztályok saját terme

Felelősök: Csorba Zoltánné Veres Viola, Pozsár Erika

Április 11. csütörtök 1315 Kerületi természetismeret verseny 5-6. évf.

Helye: Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Felelős: Rudda Ildikó

Április 11. csütörtök 1500 A Költészet napja alkalmából rendezett kerületi versmondó verseny 5-8. évf.

Helye: Budapesti Művelődési Központ

Felelős: Petró Zsuzsanna

Április 12. péntek 800-1900 Az első osztályosok beiratkozása

Helye: fszt. 32

Felelős: Mikina Brigitta

Április 12. péntek 800 Versstaféta a Költészet Napja tiszteletére

Felelősök: Nagy Hajnalka, Vajda Klára és a magyart tanító tanító nénik és tanárnők

Április 13. szombat 700 Autóbuszos kirándulás 5-7. évf.

Helye: Graz

Felelősök: Fehér Kaplár Attila, Lefler Judit

Április 14. vasárnap 900 London Bridge angol feladatmegoldó verseny országos döntő 5-8. évf.

Helye: BME

Felelős: Tar Magdolna

Április 15. hétfő 1400 Iskolai szövegértés verseny 3-4. évf.

Helye:

Felelősök: Vadas Szilvia, Weinper Judit

Április 15. hétfő 1700 Fogadóórák: felsős tanárok
Április 16. kedd 1700 Fogadóórák: alsós tanítók
Április 16. kedd 1100 A 8. a osztály múzeumlátogatáson és kreatív foglalkozáson vesz részt

Helye: Magyar Nemzeti Galéria

Szervező: Rudda Ildikó

Kísérő: Vadócz Viktória

Április 18-23.      Tavaszi szünet

Utolsó tanítási nap: április 17. szerda

Első tanítási nap: április 24. szerda

Április 24. szerda 6. óra Érdekességek a nagyvilágból a 2-4. o. napköziseiknek

Helye:

Felelősök: Illés-Gurubi Réka, Némethné Balogh Csilla

Április 25. csütörtök 1300 Tantestületi értekezlet, előtte rövidített órák

Helye: Aula

Felelős: Fehér Kaplár Attila

Április 26. péntek 800        A 7. c osztály osztálykiránduláson vesz részt

Helye: Városliget, Fővárosi Nagycirkusz

Felelősök: Kenéz Lívia, Mészárosné Farkas Mária

Április 26. péntek 800        A 8. c osztály múzeumlátogatáson vesz részt

Helye: Szépművészeti Múzeum, Városliget

Felelős: Vajda Klára

Április 26. péntek 800 Kerületi Föld Napja rendezvény

Helye: Bikás park, Feneketlen-tó környéke

Felelősök: Tolnainé Darányi Éva, Rudda Ildikó

Április 27. szombat 1900 A 7. c osztály színházlátogatáson vesz részt

Helye: Pesti Magyar Színház

Felelős: Kenéz Lívia

Április 30. kedd 1430 Kerületi történelem verseny 5-8. évf.

Helye: Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola

Felelős: Gruber Melinda

Share