Decemberi program

December 1. péntek

 

A Zöld munkaközösség regisztrálja az iskolát a tavaszi Pénz témahétre

Felelős: Rudda Ildikó

December 1. péntek

915

A BKV Múzeumok közlekedéstörténeti vetélkedőjének budapesti döntője 7-8. évf.

Helye: Földalatti Vasút Múzeum

Felelős: Gorincsek Mónika

December 1. péntek

1315

Újbuda diákolimpia: röplabda IV. korcsoport lány

Helye: Gazdagrét-Csíkihegyek Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

December 4. hétfő

délelőtt

Angol mese délelőtt az alsó tagozatosoknak

Helye: az osztályok saját terme

Felelősök: Bóka Emese, Mikina Brigitta, Tar Magdolna, Vadócz Viktória

December 4. hétfő

1400-1800

Könyvvásár az iskolában

Helye: Zsibongó

Felelős: Gorincsek Mónika

December 4. hétfő

1630

„Nagy pelyhekben hull a hó,

Csakhogy itt vagy Télapó”

Ünnepváró kézműves foglalkozás leendő elsőseinknek

Helye: Aula

Felelősök: Mikina Brigitta és a leendő elsős osztályfőnökök

December 5. kedd

délelőtt

Angol mese délelőtt az alsó tagozatosoknak

Helye: az osztályok saját terme

Felelősök: Bóka Emese, Mikina Brigitta, Tar Magdolna, Vadócz Viktória

December 5. kedd

1400-1800

Könyvvásár az iskolában

Helye: Zsibongó

Felelős: Gorincsek Mónika

December 6. szerda

délelőtt

Angol mese délelőtt az alsó tagozatosoknak

Helye: az osztályok saját terme

Felelősök: Bóka Emese, Mikina Brigitta, Tar Magdolna, Vadócz Viktória

December 7. csütörtök

1230

A 4. c osztályosok a Szépség és a szörnyeteg c. német nyelvű színházi előadást nézik meg a Deutsche Bühne előadásában

Helye: Csepel Művelődési Ház

Felelős: Lefler Judit

December 7-14.

1300-1500

Mézeskalácssütés a napköziseknek

Helye: Fsz. 36

Felelős: Cserhalminé Láng Andrea

December 7. csütörtök

1400

Országos történelem tanulmányi verseny 7-8. évf. kerületi forduló

Helye: Gazdagrét-Törökugrató Ált. Isk. 210-es terem

Felelős: Vajda Klára, Gorincsek Mónika

 

December 7. csütörtök

1345

Kárpát-medencei Teleki Pál Földrajz-Földtani Verseny iskolai forduló 7-8. évf.

Helye: 201

Felelős: Vidáné Rudda Ildikó

 

December 8. péntek

 

A központi írásbeli felvételi vizsgára való jelentkezési lapok leadási határideje

Felelősök: Kövér Katalin, Rudda Ildikó

December 8. péntek

1200

Országos német vers- és prózamondó verseny 5-8. évf.

Helye: Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.

Felelősök: Szabóné Szűcs Andrea, Szendefiné Sohajda Erzsébet

December 8. péntek

1300

A 8. a osztály bowlingozni megy

Helye: Budaörsi ABS

Felelős: Rudda Ildikó

December 12. kedd

1. óra

Mézeskalácssütés a 8. a osztálynak

Helye: Fsz. 36

Felelős: Rudda Ildikó

December 12. kedd

1400

Újbuda diákolimpia: sakk I-IV. korcsoport egyéni verseny

Helye: TIT Stúdió (Zsombolyai u.)

Felelős: Kenéz Lívia

December 13. szerda

1100

A 7. évf. egy része az Öveges Laborba megy

Helye: Sashegyi Arany János Ált. Isk. és Gimn.

Felelősök: Herczeg Barnabás, Nagy Erzsébet, Zalkáné Babicz Mária

December 13. szerda

1330

Újbuda diákolimpia: sakk I-IV. korcsoport csapatverseny

Helye: TIT Stúdió (Zsombolyai u.)

Felelős: Kenéz Lívia

December 13. szerda

1500      

Kerületi német advent

Helye: Aula, ebédlő

Felelősök: Feketéné Radics Eszter, Németi Nóra

December 15. péntek

9 órától

A karácsonyi koncert főpróbája

Helye: Református templom

Felelősök: Mihályi Dorottya, Rózsa Tímea

December 18. hétfő

1400-1500

Napközis karácsony

Helye: Aula

Felelős: Cserhalminé Láng Andrea

December 19. kedd

1500

Találkozás nyugdíjas kollégáinkkal

Helye: Könyvtár

Felelős: Árvai Ildikó

December 19. kedd

1630

Karácsonyi koncert

Helye: Református templom

Felelősök: Mihályi Dorottya, Rózsa Tímea

December 20. szerda

1630

Karácsonyi koncert

Helye: Református templom

Felelősök: Mihályi Dorottya, Rózsa Tímea

December 21. csütörtök

800-1200

Osztálykarácsony

Helye: osztályok saját terme

Felelősök: ofők

December 21. csütörtök

1730

Fehér asztal az iskola dolgozóinak

Helye: Ebédlő

Felelős: Fretyánné Kozma Éva

December 22-január 2.

 

Téli szünet

Utolsó tanítási nap: dec. 21. csütörtök

Első tanítási nap: jan. 3. szerda

 

Share