Január havi program

Január 6. hétfő   Első tanítási nap
Január folyamán   A London Bridge angol nyelvi levelező tesztverseny 5-8. évf.

Felelősök: Tar Magdolna, Vadócz Viktória

Január 7. kedd 1330 Újbuda Diákolimpia röplabda III. kcs. lányok

Helye: Farkasréti Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

Január 8. szerda 1300 Újbuda Diákolimpia sakk I-IV. kcs.

Helye: TIT Stúdió (XI. Zsombolyai u. 6.)

Felelős: Kenéz Lívia

Január 8. szerda 1345 XXVIII. Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtani verseny iskolai forduló 7-8. évf.

Helye: 201

Felelősök: Kertész Katalin, Rudda Ildikó

Január 9. csütörtök 1300 Újbuda Diákolimpia röplabda III. kcs. fiúk

Helye: Gazdagrét-Csíkihegyek Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

Január 14. kedd 1330 Újbuda Diákolimpia röplabda III. kcs. lányok

Helye: Farkasréti Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

Január 15. szerda 1400 Kerületi ének verseny 3-4. évf.

Helye: Újbudai Ádám Jenő Ált. Isk.

Felelős: Sebestyénné Csabai Ildikó, Rózsa Tímea

Január 16. csütörtök 1300 Újbuda Diákolimpia röplabda III. kcs. fiúk

Helye: Gazdagrét-Csíkihegyek Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

Január 18. szombat 1000 Központi írásbeli felvételi vizsgák 8. évf.
Január 20. hétfő 1345 Újbuda Diákolimpia kosárlabda Minimini

Helye: Gazdagrét-Törökugrató Ált. Isk.

Felelős: Szekeres Daniella

Január 21. kedd 1. óra Megemlékezés a magyar kultúra napjáról, a Himnusz születéséről iskolarádión keresztül

Felelős: Tarr Magdolna

Január 21. kedd 1340 Újbuda Diákolimpia röplabda III. kcs. fiúk

Helye: Gazdagrét-Csíkihegyek Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

Január 21. kedd 1345 A 6. b osztály színházba megy

Helye: Pesti Magyar Színház

Felelős: Rudda Ildikó

Január 22. kedd 1345 Újbuda Diákolimpia kosárlabda Minimini

Helye: Gazdagrét-Törökugrató Ált. Isk.

Felelős: Szekeres Daniella

Január 22. kedd 1500 Kerületi német vers- és prózamondó verseny 1-8. évf.

Helye: Teleki Blanka Ált. Isk.

Felelős: Szendefiné Sohajda Erzsébet

Január 23. csütörtök 1300 „Tiszán innen, Dunán túl” fővárosi népdaléneklési verseny 5-8. évf. kerületi forduló

Helye: Őrmezei Ált. Isk.

Felelős: Sebestyénné Csabai Ildikó

Január 23. csütörtök 1300 Újbuda Diákolimpia röplabda III. kcs. fiúk

Helye: Gazdagrét-Csíkihegyek Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

Január 24. péntek   Az I. félév vége

 

Január 24. péntek 1300 Osztályozó értekezlet

Helye: Tanári

Felelős: Fretyánné Kozma Éva

Január 28. kedd 1300 Újbuda Diákolimpia röplabda IV. kcs. lányok

Helye: Farkasréti Ált. Isk.

Felelős: Homér Nóra

Január 29. szerda 1300-1530 Gazdakör – hagyományőrző foglalkozás a 3. b és a 4. b osztály számára

Helye: osztályok saját terme, aula

Felelősök: Németi Zsoltné, Weinper Judit

Január 29. szerda 1345 A 6. b osztály a Lázár Ervin program keretében cirkuszi előadáson vesz részt

Helye: Fővárosi Nagycirkusz

Felelősök: Rudda Ildikó, Szekeres Daniella

Január 29. szerda 1400 Kerületi rajzverseny 2-4. évf.

Helye:Szent II. János Pál Iskolaközpont

Felelős: Stefánné Heinz Gyöngyi

Január 31. péntek  

4. óra

5. óra

Félévi értesítők kiosztása

Alsó tagozat

Felső tagozat

Helye: Osztályok saját terme

Felelősök: Ofők

 

 

 

Share