Nyílt órák  március 4.  hétfő
oszt. óra tantárgy pedagógus terem
2. b 1. olvasás Weinper Judit 117
2. testnevelés Gyula Ferenc  
         
3. b 1. testnevelés László Tivadar  
2. angol Vadócz Viktória 25
3. magyar Németi Zsoltné 256
         
3. c 1. matematika Rózsa Tímea 26
2. német Csorba Zoltánné Veres Viola,      Hagymási Szőke Nóra 26                      27
3. testnevelés Kenéz Lívia  
         
5. c 1. magyar Vörösné Murányi Hajnalka II/2
2. testnevelés Kenéz Lívia  
3. természetismeret Demeter Edina II/2
         
         
Nyílt órák         március 5. kedd
osztály óra tantárgy pedagógus terem
2. a 1. matematika Árvai Ildikó 101
2. rajz Zágoni Csabáné 101
         
2. c 1. olvasás Cserhalminé Láng Andrea 27
2. német Szüle Csabáné,                        Halász Judit 27                     215
         
3. a 1. magyar Némethné Balogh Csilla 103
2. matematika Vadas Szilvia 103
         
4. a 1. rajz Nász Aranka I/1
2. testnevelés László Tivadar I/1
         
4. b 1. testnevelés Homér Nóra  
2. környezetismeret Slávik Tímea 114
         
4. c 1. testnevelés Gyula Ferenc  
2. matematika Besztercsényi – Zobor Ildikó I/2
         
5. a 1. magyar Nagy Hajnalka 102
2. testnevelés Gyula Ferenc  
3. természetismeret Demeter Edina 102
         
5. b 1. természetismeret Rudda Ildikó 201
2. angol Torma Ágnes                                      Vadócz Viktória 201     102
3. magyar Vörösné Murányi Hajnalka 201
         
5. d 1. történelem Tar Magdolna 30
2. matematika Kluczer Ágnes 30
3. osztályfőnöki Szabóné Szűcs Andrea 30
Nyílt órák    március 6.     szerda
osztály óra tantárgy pedagógus terem
         
6. a 1. matematika Nagy Erzsébet 207
2. angol Torma Ágnes                        Tar Magdolna 26                           207
3. magyar Nagy Hajni 207
         
6. b 1. magyar Petró Zsuzsa 218
2. testnevelés László Tivadar  
3. matematika Kluczer Ágnes 218
         
6. c 1. szám. techn. Sneffné Balázs Katalin            Herczeg Barnabás  204               211
2. magyar Petró Zsuzsa 216
3. történelem Gruber Melinda 216
         
6. d 1. történelem Vajda Klára 203
2. német Lefler Judit                        Szendefiné S. Erzsébet II/2             218
3. magyar Petró Zusuzsa 203
         
7. a 1. történelem Gruber Melinda 202
2. kémia Nagy Erzsébet 210
3. rajz Sneffné Balázs Katalin                 Kertész Katalin 202                      36
         
7. b 1. hon – és népismeret Szabóné Szűcs Andrea 215
2. ének Sebestyénné Csabai Ildikó 215
3. matematika F. Kaplár Attila 215
         
7. c 1. biológia Zalkáné Babicz  Mária II/1
2. fizika  Herczeg Barnabás II/1
Share